درباره ما

جهاد دانشگاهی که به تعبیر مقام معظم رهبری مولود مبارک انقلاب اسلامی است، با الهام همه جانبه از آرمانهای این انقلاب بزرگ جهانی و بنیانگذار کبیر آن، امام خمینی (ره) تشکیل شده و بر مبنای شناخت مشکلات واقعی و نیازهای تخصصی جامعه به دنبال ارائه دانش، فناوری و تجاری سازی و ایجاد زیرساخت فرهنگی مورد نیاز آن در راستای تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت دانش بنیان است

پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از پژوهشکده های زیر مجموعه جهاد دانشگاهی، یکی از مراکز فعال در زمینهICT می باشد که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. این پژوهشکده از تجربه، تجهیزات، نیروهای انسانی، منابع مالی کافی در حوزه اجرای پروژه‌های مخابراتی برخوردار است. توجه به کیفیت، کاهش هزینه‌های سربار و انجام کار دانش‌بنیان متناسب با نیاز کارفرما در اجرای پروژه‌ها از اهداف اصلی پژوهشکده در اجرای پروژه‌ها می‌باشد. به‌همین منظور این پژوهشکده اجرای تمامی پروژه‌ها را براساس الگوهای مدیریت پروژه، کنترل پروژه و کنترل کیفیت شرکت‌های پیمانکاری موفق دنیا برنامه‌ریزی نموده و اجرا می‌نماید.

 پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی با هدف تربیت نیروهای ماهر و توانمند در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، دپارتمان آموزشی این حوزه را از بدو تاسیس ایجاد نموده است.

در صورت شرکت مستمر در دوره های آموزشی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی، این مجموعه کوپن های تخفیفی متعددی را برای فراگیران محترم در نظر می گیرد. ضمنا تمامی پرداخت های دوره ها به صورت الکترونیکی و متمرکز خواهد بود.

این وب گاه ، ثبت نام در دوره های آموزشی مرتبط با حوزه ی ICT که پژوهشکده برگزار می نماید را ارائه می کند.

شما می توانید از طریق وبگاه ما به نشانی trn.ictrc.ac.ir نسبت به ثبت نام اولیه در دوره های آموزشی، سمینارها و کارگاه های آموزشی آتی پژوهشکده و یا ثبت نام و واریز وجه در دوره ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی جاری پژوهشکده اقدام نمایید

                         .